KURUMSAL

Hakkımızda
1969 yılından bugünlere gelmiş olan firmamız kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Tereyağı ve tulum peyniri üzerine hizmet vermekte olan firmamız en lezzetli tereyağı ve tulum peynirini üretmek için Malatya da özel çalışma yapmaktadır. Firmamız yapmış olduğu üretimleri doğrultusunda Türkiye’nin birçok iline satış yapmaktadır. Şehirlerarası sürdürmüş olduğumuz faaliyetler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her durumda taleplerinizin karşılanmasını sağlamaktayız. Tulum peynir üretiminde firmamız Sarıçiçek yaylasından toplamış olduğu peynirler ile üretim yapmaktadır. Malatya’da bulunan fabrikamız üzerinden yapılan dağıtım işlemleri ile taleplerin karşılanmasını sağlamaktayız. Şarküterimiz zerinden özellikle tereyağı ya da tulum peyniri satın almak isteyenlere hizmet vermekteyiz. Tamamen özel şekilde gerçekleştirmiş olduğumuz üretimler sayesinde müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde ürün üretmekteyiz.
 
Misyonumuz
Hizmete başladığımız günden itibaren tulum peyniri ve tereyağı üretiminde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarına uygun şekilde en lezzetli ürün seçeneklerini hazırlamak için çalışmaktayız.
 
Vizyonumuz
Türkiye’de çok sayıda şehre dağıtım hizmeti vermekteyiz. Firmamız kısa zaman içerisinde tüm Türkiye geneline hizmet verebilmek adına çalışmalarını devam ettirmektedir.